Hotel Perla Azul Boutique
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Εσωτερική πισίνα Πισίνα στην ταράτσα Πισίνα κατάδυσης |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Τα αξιοθέατα της περιοχής, όπως η Plaza Principal, απέχουν μόλις 6 λεπτά με τα πόδια από το άνετο Hotel Perla Azul Boutique Girardot.
Iglesia Cristo Resucitado απέχει μόλις 1 χλμ. από αυτό το ξενοδοχείο, ενώ Estadio Luis Antonio Duque Pena είναι σε απόσταση περίπου 700 μέτρων. Seminario Mayor De La Inmaculada Consepcion είναι ένα δημοφιλές μέρος για να επισκεφθείτε, 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το άνετο ξενοδοχείο. Condominio Los Mangos 7 βρίσκεται επίσης σε απόσταση περίπου 3 χλμ. Επίσης, υπάρχει ο σταθμός λεωφορείων Terminal de Transporte, μόλις 400 μέτρα από το Perla Azul Boutique.
Το Vasija de Barro που βρίσκεται σε απόσταση 6 λεπτών με τα πόδια σερβίρει πιάτα κολομβιανής κουζίνας.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Catedral de Girardot545 χλμ.
- Centro Comercial Premier634 χλμ.
- Universidad de Cundinamarca524 χλμ.
- Plaza Principal473 χλμ.
- Centro Comercial El Parque503 χλμ.
- Piscina de Olas601 χλμ.
- Colegio Americano584 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Ιμπάγκε61 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κοινόχρηστη κουζίνα
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα στην ταράτσα
- Πισίνα κατάδυσης
- Εσωτερική πισίνα
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Δημόσιο λουτρό
- Πισίνα με θέα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία δωματίου
Στο δωμάτιο
- Ταράτσα
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo Hotel Perla Azul Boutique;
Θα χρειαστούν 5 λεπτά με τα πόδια από τo Hotel Perla Azul Boutique μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Ιμπάγκε από τo Hotel Perla Azul Boutique;
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Ιμπάγκε βρίσκεται σε απόσταση 65 χλμ. από τo Hotel Perla Azul Boutique. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo Hotel Perla Azul Boutique;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo Hotel Perla Azul Boutique στις 14:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Hotel Perla Azul Boutique;
Οι τιμές στο τo Hotel Perla Azul Boutique ξεκινούν από 31$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει ξενοδοχείο;
Σε ξενοδοχείο μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Κλασικό τετράκλινο δωμάτιο, Τετράκλινο δωμάτιο deluxe και Τρίκλινο δωμάτιο με βασικές ανέσεις. - ❓
Τι είδους πισίνα έχει σε τo Hotel Perla Azul Boutique;
Υπάρχει κλειστή πισίνα σε τo Hotel Perla Azul Boutique.